HW developer - Industrial Automation - Praha

V našem R&D centru Corporate Technology v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci a železniční dopravu.

Příležitost pracovat na projektu: HW vývojář v oblasti průmyslové automatizace

Vaším úkolem bude

  • návrh a vývoj hardware systému založeného na ASIC od firmy Siemens
  • tvorba schémat a spolupráce při návrhu PCB
  • vyhledávání vhodných elektronických komponent a obvodových řešení
  • testovani a měření prototypů, typové zkoušky klimatické odolnosti a EMC kompatibility
  • tvorba technické dokumentace

Těšit se můžete na

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, případně adekvátní praxi v oboru
  • znalosti a zkušenosti s návrhem digitálních a analogových obvodů znalosti komunikačních interfacu (RS485, SPI, Ethernet)
  • zájem o elektroniku, zkušenosti s návrhem a oživováním elektronických obvodů
  • pokročilou znalost angličtiny – denní komunikace, znalost němčiny výhodou
  • chuť učit se nové věci a dále se odborně vzdělávat

Můžeme Vám nabídnout

  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • pracoviště přímo u metra B Stodůlky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2715/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Kamilla Jus
Siemensova 2715/1
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika