Brigáda pro studenty elektrotechnického oboru - Praha

Naše divize Energy Management patří mezi špičkové dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie.

Do našeho týmu v Praze hledáme na výpomoc šikovné studenty VŠ elektrotechnické či strojní. Jedná se o dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ na 20 hod./týdně.

Náplň práce:

  • příprava a řešení servisních projektů a činností v oboru silnoproudé elektrotechniky v rámci regionu střední a východní Evropy
  • rozvíjení servisních činností v oborech:

- Servis sítí – poradenství a konzultace
- Monitoring a diagnostika
- Servis kabelových vedení aj.

Očekáváme:

  • studenta/ku technického oboru (elektro) se základními znalostmi elektroenergetiky
  • komunikativní znalost AJ (min. úroveň B1)
  • základní zkušenost s programem AUTOCAD podmínkou
  • aktivní zájem o rozvoj dovedností v daném oboru
  • pozitivní přístup k práci a ochotu cestovat
  • možnost pracovat cca 20 hod/týden

Nabízíme

  • získání zajímavých znalostí a zkušeností v oboru
  • možnost budoucího uplatnění v naší firmě
  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ (20 hodin týdně)
  • příležitost k seberealizaci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Podnikatelská 267, 190 11  Praha-Běchovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 2. 5. 2018 do 1. 3. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Kamilla Jus
Siemensova 2715/1
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika