Mistr nástrojárny - Frenštát p. R.

Jsme oddělení nástrojárny v odštěpném závodě Siemens Elektromotory Frenštát. Naše motory pohání kompresory, pumpy a jeřáby po celém světě. Mimo to umíme navrhnout a vyrobit motory do nejnáročnějších prostředí - s těmi se pak setkáte v hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme mezi nejlepší a určujeme nové trendy.

Nyní hledáme do provozu nástrojárny nového kolegu či kolegyni na pozici Mistr.

Náplň práce

  • řízením zakázek nástrojárny, organizací práce
  • personálnímu řízení pracovníků, BOZP, PO, EMS
  • dohledem nad dodržováním technologické kázně a kvality výroby

Očekáváme

  • SŠ strojní s maturitou
  • znalost technologie výroby nástrojů a přípravků
  • znalost práce na PC, MS Word, Excel
  • znalost SAP výhodou
  • organizační schopnosti
  • orientaci na kvalitu a výsledek
  • praxi v oboru velkou výhodou

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R.
  • práci v jednosměnném provozu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 6.000,- Kč do programu Benefit plus
  • roční příspěvek 2.000,- Kč na jazykovou výuku
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,- Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Markova 952, 744 01  Frenštát pod Radhoštěm-Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Radka Volná