C/C++ vývojář

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy, podílet se na zajímavých projektech a získat praxi v oboru? Pojďte pracovat do naší divize Corporate Technology Development Center.

V naší divizi Corporate Technology rozšiřujeme vývojový tým a nabízíme pracovní pozici Embedded C/C++ developer and Test automation specialist zaměřenou na vývoj embedded zařízení v jazyku C/C++, vývoj a správu stránek embedded web serveru, implementace podpory OPC protokolu a tvorbu automatických testů.

Náplň práce

  • vývoj SIEMENS embedded zařízení pro průmyslovou Ethernet sběrnici Profinet v programovacím jazyku C/C++
  • implementace a provádění automatických testů v jazyku Python.
  • analýza výsledků testů a jejich reportování.
  • komunikace s vývojovým týmem v Rakousku.

Očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání a velmi dobrá znalost jazyka C/C++ a Python
  • analytický způsob myšlení se zaměřením na zákazníka
  • kreativitu při řešení komplexních úkolů, zodpovědný a systematický přístup
  • ochotu učit se doméně produktu (Profinet)
  • dobrá znalost protokolu HTTP a jazyka HTML
  • znalost OPC technologie

Výhodou

  • znalost C++ a znalost principů OOP
  • znalost německého jazyka
  • znalost práce s verzovacím systémem Git
  • zkušenosti s vývojem pro embedded zařízení

Nabízíme

  • práci na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
  • expertní i manažerské rozvojové programy
  • dlouhodobou vzájemnou spolupráci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, home office a další)
  • aktivní využití anglického jazyka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucká 3419/7, 618 00  Brno-Židenice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Tomáš Tietz
Siemensova 2715/1
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika