Sales technical consultant/ Obchodně technický konzultant

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Pro naše oddělení hledáme obchodně technického a aplikačního konzultanta zaměřeného na podporu prodeje a prodej produktů a řešení z oblasti elektrických regulovaných pohonů.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se naším konzultantem!

Budete se věnovat především

  • návrh technických řešení v oblasti regulovaných elektrických pohonů na míru zákazníkovi
  • péče o menší skupinu svěřených zákazníků
  • zajištění technické podpory pro vybrané zákazníky ve spolupráci s dalšími techniky

obchodně – technická jednání se zákazníky

  • prezentace navržených řešení a produktového portfolia
  • propagace produktů a systémů z oblasti regulovaných elektrických pohonů
  • spolupráce na vyhledávání a rozvoji obchodních příležitostí
  • sledování vývoje na trhu, podílení se na přípravě strategie pro svěřené produktové portfolio

Těšit se můžete zejména na

  • rozmanitou a pestrou náplň práce
  • přístup k moderním technologiím
  • práci v malém kolektivu a podporu celého týmu

Měl/a byste mít

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektro, průmyslová automatizace)
  • znalost anglického nebo německého jazyka (denní komunikace, překlady textů)
  • praktická zkušenost s průmyslovou automatizací a elektrickými pohony
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B a připravenost cestovat v rámci ČR

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce Praha, Brno, Ostrava
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2715/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-70000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, stravenky/příspěvek na stravování, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Lucie Domesová