Vývojář embedded software a software pro IoT v průmyslu 4.0

Pro vznikající projekt v rámci konceptu internetu věcí a chytrých sítí nabízíme příležitost pro vývojáře nejen embedded SW, ale také SW.

Něco málo o našem IoT projektu v průmyslové automatizaci:

  • Zpočátku bychom se věnovali menším zakázkám v rámci ČR. Byl/a byste součástí česky mluvícího týmu o 3-5 lidech. Tým bude tvořit kompletní řešení pro naše zákazníky.
  • Jedná se o začínající segment, a proto byste měl/a prostor pro zkoušení nových technologií a možnost „dělat si věci po svém“.

Měl/a byste mít:

  • Ideální kandidát by měl mít znalosti softwarového inženýrství od návrhu po testování a zkušenosti s vývojem embedded SW v C, C++ nebo zkušenosti s vývojem SW v .NET Core nebo JAVA, dále CSS, HTML a JavaScript nebo TypeScript.
  • Rádi bychom Vám dali volnou ruku, proto potřebujeme někoho zodpovědného, kdo se nezalekne nových věcí a pro koho jsou výzvy hnacím motorem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2715/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

 

Kontakt

Siemens s.r.o.
Leona Lacová
Siemensova 2715/1
155 00  Praha-Praha-Stodůlky
Česká republika