Montážní dělník - 2 směny

Do menšího odštěpného závodu Siemens na výrobu převodovek hledáme šikovné kolegy, kteří mají zkušenosti s prací ve výrobě.

Nabízíme vám smlouvu ihned do kmene společnosti, práci ve 2 směnách s volnými víkendy a skvělé benefity!

Staňte se součástí našeho nově budovaného týmu Siemens a pojďte s námi pohánět svět!

Náplň vaší práce bude

  • montáž motorů s převodovkou

Těšit se s námi můžete zejména na

  • pracovní smlouvu ihned do kmene společnosti Siemens s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v moderním prostředí (nově vybudovaná hala)
  • malý a přátelský kolektiv
  • nástupní plat cca 22.000,- Kč, po zaučení cca 24.000,- Kč, po úplném zapracování cca 26.400,- Kč

Očekáváme

  • manuální zručnost a pečlivost
  • zkušenosti s prací ve výrobě
  • spolehlivost, flexibilitu
  • ochotu pracovat v dvousměnném provozu (týden ranní 6 - 14 hod., týden odpolední 14 - 22 hod.)

Dále nabízíme

  • prac. úvazek 37,5 hod./týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek 22.000 Kč v rámci nabídky programu Benefit Plus
  • závodní jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • odměny při životním a pracovním jubileu i při odchodu do důchod
  • Dny zdraví (sezónní očkování proti chřipce zdarma, přednášky, cvičení apod.)
  • MultiSport karta – zvýhodněný vstup do vybraných sportovních zařízení
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • a mnoho dalších benefitů

Vzhledem k nadlimitní břemenové zátěži je uváděná pozice vhodná pouze pro muže.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 395/25, 789 85  Mohelnice-Mohelnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

22000-26400 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Hadrová
Telefon: 702 043 785