Programátor / Programátorka C# .NET

OEZ je jedním z největších výrobců jističů, pojistek a jiného elektroinstalačního zařízení v Česku. Vymýšlíme, vyvíjíme a vyrábíme již téměř 80 let.

Aktuálně hledáme do našeho týmu, který se zabývá vývojem aplikací pro výrobní software, programátora / programátorku C# .NET.

Připoj se k nám a staň se součástí výrobní společnosti s historií.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vývoj software v jazyce C#.
  • Analýza a návrh .NET aplikací.
  • Účast na komplexních vývojářských projektech.
  • Přímá podpora systémů zajišťujících výrobní prostředí.

Co od Vás požadujeme?

  • Praxi v .NET prostředí.
  • Zkušenost s Microsoft SQL.
  • AJ na komunikativní úrovni.
  • Znalost ASP .NET výhodou.

Co Vám nabídneme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Po zaučení možnost práce z domova.
  • Možnost odborného růstu.
  • Přátelské prostředí mladého kolektivu.
  • Stabilní zázemí společnosti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravování ve firemní kantýně za CZK 22,50.
  • Kulturní a sportovní akce pro zaměstnance.
  • Benefitní balíček tzv. cafeterii, který můžete využít dle vlastních potřeb. Body v cafeterii lze čerpat na kulturu, zdraví, cestování, sport nebo vzdělávání včetně jazykových kurzy.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Šedivská 339, 561 51  Letohrad-Letohrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Tereza Jägerová, tereza.jaegerova@siemens.com
Siemensova 1
155 00  Praha 13-Stodůlky
Česká republika