Obsluha stroje - mzda 31.500 Kč a možnost kariérního růstu!

Jsme výrobní závod, ve kterém vznikají elektromotory, s nimiž se můžete setkat po celém světě, například na terminálech letišť, v dálničních tunelech nebo na ropných plošinách.

Nyní rozšiřujeme tým na oddělení navijárny a hledáme nové šikovné kolegy. Baví vás práce u stroje? Přidejte se k nám!

Náplň práce

  • ovládání a seřizování navijárenských souborů, na kterých probíhá strojní zatahování svazků (při pohovoru probíhá prohlídka pracoviště)
  • práce se systémem PAP

Nabízíme

  • pracovní smlouvu ihned do kmene společnosti Siemens
  • komplexní zaučení a podporu v začátcích - zaučení bude probíhat ve zcela novém tréninkovém centru, kde se vám bude věnovat zkušený mentor
  • pravidelná školení a zvyšování odbornosti
  • nástup ihned nebo dohodou
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru a/nebo praxi ve výrobní společnosti
  • manuální zručnost, pečlivost a flexibilitu
  • chuť učit se a spolupracovat
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat ve 3-směnném režimu
  • zkušenosti s obsluhou a nastavením strojů výhodou

Zaměstnanecké výhody

  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek 22.000 Kč v rámci programu Benefit Plus, který můžete čerpat na vámi vybrané produkty či služby
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna a kantýna v areálu firmy)
  • Dny zdraví (očkování proti chřipce zdarma, odborná vyšetření, přednášky apod.)
  • MultiSport karta – zvýhodněný vstup do vybraných sportovních zařízení
  • společenské a kulturní akce
  • a mnoho dalších

Vzhledem k nadlimitní břemenové zátěži je nabízená pozice vhodná zejména pro muže.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 395/25, 789 85  Mohelnice-Mohelnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

26300-31500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Hadrová
Telefon: 702 043 785