Lakýrník (i bez praxe) – plat až 29.000 Kč!

Jsme tým montáže výrobního závodu Siemens, s.r.o., v Mohelnici a hledáme manuálně zručné kolegy na pozici Lakýrníka. Praxe není potřeba, vše vás naučíme!

Náplň práce

  • budete se věnovat přípravě barev a lakování elektromotorů
  • práce probíhá ve stoje v uzavřeném prostoru lakovny

Nabízíme

  • komplexní zaučení a podporu v začátcích
  • 3-směnný provoz s volnými víkendy
  • pravidelná školení a zvyšování odbornosti
  • nástup ihned nebo dohodou
  • nástupní mzdu cca 25.000 Kč, po zaškolení mzdu cca 29.000 Kč

Požadujeme

  • manuální zručnost a pečlivost
  • flexibilitu
  • ochotu učit se a spolupracovat
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu
  • technické vzdělání a praxe ve výrobě výhodou

Zaměstnanecké výhody

  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční prémie ve výši 25 %
  • mimořádné odměny při pracovním jubileu nebo při odchodu do důchodu (až 40.000,- Kč)
  • závodní jídelnu v areálu firmy (příspěvek na stravování)
  • částku 22.000,- Kč/rok do programu Benefit Plus
  • zvýhodněné nabídky a slevy pro zaměstnance
  • nadstandardní lékařskou péči (očkování zdarma, poradna firemního psychologa zdarma, Dny zdraví)
  • společenské a kulturní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 395/25, 789 85  Mohelnice-Mohelnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

24500-29000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Siemens, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Hadrová
Telefon: 702 043 785