Kárista - 3 směny

Do výrobního závodu Siemens, s.r.o., o.z. Elektromotory Mohelnice hledáme manuálně zručné kolegy, kteří mají zkušenosti s řízením a obsluhou vysokozdvižného vozíku.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Náplň práce

  • řízení a obsluha VZV
  • manipulace s materiálem
  • expedice materiálu
  • další práce dle pokynů mistra

Těšit se můžete zejména na

  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • využití vašich profesních schopností v dlouhodobé perspektivě

Měl/a byste mít

  • vztah k manuální práci, pečlivost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • flexibilitu
  • zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
  • vzdělání technického směru a praxe z výroby výhodou

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • práci na plný úvazek (37,5 hodiny týdně)
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • měsíční prémie ve výši 25 %
  • mimořádné odměny při pracovním jubileu nebo při odchodu do důchodu (až 40.000,- Kč)
  • závodní jídelnu v areálu firmy (příspěvek na stravování)
  • částku 22.000,- Kč/rok do programu Benefit Plus
  • zvýhodněné nabídky a slevy pro zaměstnance
  • nadstandardní lékařskou péči (očkování zdarma, poradna firemního psychologa zdarma, Dny zdraví, bezplatné testování na Covid-19 i pro rodinné příslušníky atd.)
  • společenské a kulturní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 395/25, 789 85  Mohelnice-Mohelnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Veronika Hadrová
Telefon: 702 043 785