Technical Project Manager

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens. Na pozici Technical Project Managera hledáme ve Letohradě nového kolegu/ kolegyni.

Náplň pozice:

• příprava, vedení a kontrola stavebních projektů ve všech jeho fází (přípravná fáze, projekční fáze, výběr zhotovitele, realizační fáze)
• stanovení finančního a časového plánu projektu
• kontrola vedení projektu v souladu s legislativou BOZP a PO
• spolupráce na výběrovém řízení
• řízení finančních zdrojů, nákladů projektu, cash-flow projektu apod.
• koordinace jednotlivých postupů v projekční a realizační fázi
• reporting ve všech fází projektu
• v případě potřeby zajištění podkladů a jednání se státní správou (SÚ, KHS, HZS, popř. DOSS)
• příprava objednávek, schvalovací procesy, aktivace projektů, apod.
• základní orientace ve stavebním zákoně

Očekáváme:

• VŠ / SŠ vzdělání technického zaměření
• Zkušenosti s projektovým managementem min. 3 roky
• Znalosti v MS Office, ACAD, apod.
• Znalost AJ na úrovni min. B1
• Řidičské oprávnění skup. B
• Výhodou je vyhl. 50, §4 a výše, OZO, znalost problematiky FM

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
• Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
• Příspěvek na stravování ve formě stravenek
• Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
• Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Šedivská 339, 561 51  Letohrad-Letohrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Roland Mádlo