Hardware engineer for industrial cables

V našem výzkumném a vývojovém centru Siemens Advanta se zaměřujeme na vývoj produktů včetně vývoje softwaru, vývoje hardwaru, mechanického návrhu a testování pro koncept nové generace Průmyslu 4.0.
Rozšiřujeme naše kompetenční centrum pro produkty a aplikace Drives and Motion Control se sídlem v Praze. Nabízíme řešení pro automatizaci a technologii pohonů. Posláním našeho týmu je pomáhat našim klientům stát se lídry v oblasti inovací a produktivity.

Vaším úkolem bude

  • Odpovědnost za elektrickou konstrukci kabelových řešení pro servopohony/motory
  • Zvláštní důraz je kladen na elektrické parametry (EMC / stínění / proud / přenos dat) včetně souvisejících norem a standard
  • Řízení projektů s interními zúčastněnými stranami (řízení kvality, produktový management, testování, nákup, logistika)
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli při definování a vývoji surových kabelů, konektorů a kabelových sestav
  • Správa technických dat produktu v softwaru PDM (TeamCenter)

Těšit se můžete zejména na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč (dle úrovně technických znalostí)
  • flexibilní pracovní doba a home-office
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • možnost učit se od kolegů na mezinárodních projektech
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (ze zahraničí do ČR 100 000,- Kč, v rámci ČR 50 000,- Kč)
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu

Měl/a byste mít

  • Technické znalosti v oboru elektrotechniky / výkonové elektroniky / pohony min. 3 roky příslušných praktických zkušeností
  • Vynikající komunikační, organizační a plánovací schopnosti (definice pracovních balíčků, odhady a plánování, správa zúčastněných stran)
  • Zkušenosti s vývojem průmyslových kabelů (elektrické konstrukce, EMC, výroba, uvedení do provozu) výhodou
  • Mluvit plynule anglicky (výhodou je němčina)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2715/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Kamilla Jus
Siemensova 2715/1
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika