Aplikační Inženýr

Siemens je jednou z největších elektrotechnických společností v České republice a udává nové technologické trendy na trhu v oblasti digitalizace a průmyslu 4.0.
V našem týmu v Plzni pracujeme na mezinárodních projektech a aplikacích inovativních technických řešení pro průmyslovou automatizaci a řídící systémy. Také vyvíjíme komplexní systémy, včetně návrhu softwaru a hardwaru, mechanické konstrukce, simulací, testování a projektového řízení.
Používáme různé technologie, včetně machine learning, virtuálního uvádění do provozu, umělé inteligence a programování (Python, C, C#, C++, MATLAB, PLC).

Náplň práce

  • Podpora zákazníků v implementaci strategií a řešení pro digitalizaci a průmysl 4.0
  • Vývoj a implementace řešení založených na produktech Siemens pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci
  • Práce s nástroji pro virtuální uvádění do provozu, cloud platformami, edge computing
  • Školení zákazníků i Siemens kolegů (produktová a systémová školení, semináře a workshopy, účast na veletrzích a prezentacích u zákazníků)

Můžete se těšit na

  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Moderní kanceláře v centru Plzně
  • Mezinárodní prostředí a každodenní využití angličtiny

Měl/a byste mít

  • Inovativní myšlení a ochotu učit se nové technologie
  • VŠ vzdělání (automatizace, elektro, kybernetika, IT) nebo kombinace relevantního SŠ vzdělání a prac. Zkušeností
  • Znalost řídících systémů, průmyslové automatizace a digitalizace
  • Znalost PLC programování nebo programování v C#/Python/C/C++
  • Plynulou angličtinu

Nabízíme

  • Až 33 dní dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Individuální rozpočet na benefity (48 000 CZK/rok)
  • Elektronické stravenky
  • Program pro nakupování Siemens akcií
  • Multisport kartu
  • Speciální nabídky a slevy od partnerů

Information about the vacancy

Job location

Anglické nábřeží 2434/1, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Duration of employment

Permanent

Required education

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages

English (advanced)

Posted by

Siemens s.r.o.

The vacancy is suitable for graduates.

Contact

Pavla Korpasová