Technický konzultant pro lokační systémy (RTLS)

Pro náš mezinárodní hub v Praze hledáme konzultanta pro technologie RTLS.
Budete součástí mezinárodního týmu, který navrhuje a konzultuje řešení pro lokační systémy pro průmysl 4.0.
Máme vlastní certifikační program a nabízíme i individuální školení.

Náplň práce

  • Spolupráce se sales týmy v pre-sales fázi
  • Návrh řešení pro lokační systémy v průmyslu
  • Školení kolegů, partnerů a zákazníků

Těšit se můžete zejména na

  • Tým expertů na technologie RTLS
  • Mezinárodní prostředí a denní využití angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office (2-3 dny v týdnu)

Měl/a byste mít

  • Zkušenost s real-time locating systémy
  • Znalost integrace PC a PLC systémů, databází
  • Plynulou angličtinu
  • Ochotu cestovat
  • Výhodou je znalost programovacích jazyků C, C++, C# a Java

Dále nabízíme

  • Roční příspěvek 48.000,- Kč do programu Benefit plus
  • Až 33 dní dovolené
  • Zdravotní a sociální pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • Akciový program pro zaměstnance
  • Multisport kartu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2715/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Siemens s.r.o.

Kontakt

Pavla Korpasová